Nieuws / Wedstrijdverslagen

Corona en kantine

Aan allen die onze kantine en terras bezoeken.

Per 2 juli is bij onze vereniging het terras en de kantine weer open na vanaf begin maart dicht te zijn geweest. Wat een genot om gezamenlijk na de training met het hele team weer een biertje te kunnen drinken. Maar hier zijn regels voor en die moeten worden nageleefd willen we geen lokale brandhaard met een nieuwe uitbraak en een lokale lockdown krijgen wat in enkele horeca gelegenheden al is gebeurt. We mogen open met in achtneming van voorschriften. Dat wil zeggen plaatsnemen op de stoelen en krukken die er speciaal voor zijn neergezet. Er zijn geen staanplaatsen en er mogen ook geen stoelen bijgeplaatst worden.
Het is NIET de bedoeling dat er met de tafels en stoelen geschoven wordt. Willen we de gelegenheid houden om een biertje te drinken dan MOETEN we de richtlijnen aanhouden. Het is natuurlijk veel gezelliger, allemaal van het team in een kring, maar het is helaas NIET toegestaan !
Een ieder moet daar zelf zijn verantwoording voor nemen.
Neem hier notie van en handel ernaar.
Werk mee en ook in kleinere groepjes is het gezellig.


Deel via: