Nieuws / Wedstrijdverslagen

Tussenstand ‘Kaveltje voor onze toekomst’

Ongeveer 3 weken geleden hebben we aangekondigd om kaveltjes voor de nieuw aan te leggen voetbalkooi te gaan verkopen. Met deze actie hopen we het laatste zetje te kunnen geven om zo onze jeugdspelers een mooie faciliteit te kunnen bieden om een balletje te trappen. Onze jeugd heeft immers de toekomst!

Ondertussen hebben onze jeugdspelers van de JO7 t/m JO13 een formulier gehad om kaveltjes te verkopen aan hun (groot)ouders en andere bekenden. Daarnaast is er zaterdag 13 april een ronde door de kantine gemaakt om zo iedereen de kans te geven om een kaveltje te kopen. We zijn trots om te melden dat tijdens dit eerste verkoopmoment al 114 kaveltjes zijn verkocht!

Ook als seniorenploeg zou het mooi zijn om een bedrag in te zamelen als bijdrage aan de voetbalkooi van onze jeugd. Met dat bedrag kun je dus ook als team eigenaar van 1 of meerdere kaveltjes worden.

Voor meer informatie:

René van Haaften           06-20735422

Bart Monster                    06-53375217

Met vriendelijke groet,

René van Haaften


Deel via: