Nieuws / Wedstrijdverslagen

Diefstal beregeningspomp begin juni.

Het zal voor iedereen duidelijk zijn dat verenigingen zich financieel gezien in zwaar weer bevinden door de coronaproblematiek. In zo’n periode is het extra zuur als ook nog onmisbaar onderhoudsmateriaal wordt gestolen. Helaas is dat onze club overkomen.

Het bestuur heeft besloten van de nood een deugd te maken, door over te gaan tot aankoop van een elektrische pomp (i.p.v. een tractorpomp). Hiermee worden jaarlijks hoge brandstofkosten bespaard en is tevens het probleem van geluidsoverlast opgelost. Mede door de uitkering van het verzekeringsgeld kon besloten worden tot deze -voor het onderhoud van de velden noodzakelijke- investering over te gaan.

Naar verwachting wordt de nieuwe pomp begin juli in werking gesteld, zodat we een mooie grasmat hebben op het moment dat de bal weer mag gaan rollen.


Deel via: