Nieuws / Wedstrijdverslagen

Sparen bij Albert Heijn Almkerk

Beste leden,

Vanaf maandag 6 september gaan wij samen met Albert Heijn Almkerk een bijzondere samenwerking aanAlle leden en supporters kunnen namelijk exclusief bij deze Albert Heijn supermarkt sparen voor geweldige en gepersonaliseerde clubartikelen!

Hoe spaar je mee? 8 weken lang ontvang je bij elke € 10,- aan boodschappen, bij Albert Heijn Almkerk, een actiezegel. Elk artikel kan op basis van een aantal actiezegels bij elkaar gespaard worden. Heb je het aantal actiezegels bij elkaar gespaard, dan kan je de volle spaarkaart bij de servicebalie van deze Albert Heijn inleveren. Je krijgt dan een unieke code! Via www.myclubstore.nl/ahalmkerk wordt je doorverwezen naar een speciale webshop. Na het eenmalig aanmaken van een account kun je hier vervolgens jouw club selecteren, jouw artikel selecteren, kan je dit artikel zelf personaliseren en bestellen met je unieke code. Je zult dit artikel ± 4 weken na het sluiten van de webshop op kunnen halen.

Het leuke aan deze actie is, dat je geweldige gepersonaliseerde artikelen kunt sparen en dat je op deze manier ook een mooi bedrag kan ophalen voor de vereniging. Bij elke bestelling sponsort Albert Heijn Almkerk namelijk onze clubkas. Ga daarom vanaf 6 september naar Albert Heijn Almkerk en trommel al je vrienden op om mee te sparen. Hoe leuk is het bijvoorbeeld om met z’n allen een gepersonaliseerd artikel te hebben?

Wij wensen iedereen veel spaar plezier!


Deel via: