Nieuws / Wedstrijdverslagen

Opening Ladies room

Maandag 21 maart is, onder grote belangstelling van de vrouwen van onze club, hun ladies room geopend.
Het bestuur van V.V. Almkerk wil het belang van het vrouwenvoetbal bij de club onderstrepen door extra faciliteiten beschikbaar te stellen.
Een voormalige verzorgingsruimte is ingericht als ladies room, Hieraan is veel schuurwerk, sauswerk, schilderwerk en timmerwerk verricht. Onze dank gaat dan ook uit naar de vrijwilligers die hieraan vele uren hebben gespendeerd (Rien Geerts, Arie en Kees Verwoerdt, Jim  Verhey, Chris Hogervorst, Bart Monster. Ook dank aan sponsor Johan van Os die een bijdrage heeft geleverd aan een aantal benodigde attributen.
Dames, veel plezier gewenst met jullie nieuwe ruimte!!
Bestuur V.V. Almkerk, Hannie Vink
.

Opening

Bank

Spiegelwand


Deel via: