Nieuws / Wedstrijdverslagen

Kantine weer mooier gemaakt

Het was, na het veranderen van het uiterlijk van de kantine zelf het afgelopen jaar, nu hoog tijd volgens Jaap Manschot, om de boel achter de bar ook een grondig te moderniseren. Jaap heeft er de nodige energie in gestoken en een aantal leden bereid gevonden om mee te helpen. Een ideale periode was dan tussen Kerst en Nieuwjaar. Op dit moment is het wachten nog op de koelingen die nog geplaatst moeten worden. Ook zullen er loop januari nieuwe kassa’s worden geplaatst.

Op deze foto zijn aan het werk Bert Keller en Jeroen Manschot. verder hebben mee geholpen natuurlijk Jaap Manschot, Marco de Heus, Jan Snijders, Chris Hoogervorst en Ad Maat. Ad Maat heeft zich ook bezig gehouden met het opnieuw schilderen van de toiletdeuren van de dames WC’s. Je zult het bijna niet geloven maar die waren behoorlijk (moedwillig) bekrast. Dit was weer een heel mooi staaltje van vrijwilligers werk binnen onze vereniging. Bedankt mannen.


Deel via: