Nieuws / Wedstrijdverslagen

Nieuwsartikel-afbeelding

Overlijden Jan van Drunen

Afgelopen zaterdagochtend bereikte ons het droevige nieuws dat ons oud bestuurslid Jan van Drunen is overleden.

Jan was bestuurslid en bekleedde de functie van secretaris/wedstrijdsecretaris vanaf 1966 tot 1972.

Jan was tevens de mede oprichter van ons eerste clubblad ” De Voetbalpanorama”.  Jan heeft ook in die periode 5 jaar lang wekelijks de wedstrijdverslagen van ons 1e elftal verzorgd voor het Heusdens Nieuwsblad (Heusdens krantje). Na zijn verhuizing in 1972 naar Werkendam heeft Jan zijn functies neergelegd maar is tot het laatst lid geweest van onze vereniging.

Wij wensen zijn vrouw Janny en de kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies.

Bestuur en leden van V.V. Almkerk.


Deel via: