Nieuws / Wedstrijdverslagen

Nieuwsartikel-afbeelding

Selectienieuws 2024/2025

Dylan den Exter (27) eerder in actie voor VV Almkerk

Trots kunnen wij melden dat volgend seizoen de 27 jarige verdediger Dylan de Exter terugkeert op het nest. Na zijn uitstapje bij Baronie, waar hij aanvoerder was, heeft hij besloten om weer het blauw witte shirt te dragen. Wij zijn erg blij met dat Dylan ons team weer komt versterken. Wij wensen hem veel succes.

 

 

 

 

Robin Damen (21) in actie voor Achilles Veen.

Tevens kunnen wij melden dat Robin Damen overkomt van Achilles Veen. De 21 jarige creatieve middenvelder heeft zijn opleiding genoten bij Kozakken Boys en heeft zich daarna ontwikkeld bij Achilles Veen. Komend seizoen zal hij het groen witte shirt verruilen voor het blauw witte. Ook voor Robin, Welkom bij onze mooie vereniging en heel veel succes gewenst!

 

 

 


Deel via: