Nieuws / Wedstrijdverslagen

Contractverlenging Vincent de Klerk

Afgelopen zaterdag was een memorabele dag voor onze vereniging. Onze mannen van het 2e elftal behaalden een welverdiend kampioenschap en promotie naar de Reserve Hoofdklasse. Deze puike prestatie werd gevolgd door een 5-1 overwinning op Emplina door onze hoofdmacht. Hierdoor is de 3e plaats officieus net als de plaatsing voor de nacompetitie voor promotie.

Een uitstekende gelegenheid om de al eerder mondeling overeengekomen contractverlenging met onze trainer van ons vlaggenschip officieel te bekrachtigen. Wij zijn dan ook verheugd dat Vincent de Klerk, hoofdtrainer van vv Almkerk 1, zijn contract op de middenstip heeft verlengd tot de zomer van 2025.

 

Vincent is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen als trainer bij het 1e elftal.
Met de contractverlenging spreekt het bestuur en het technisch hart vertrouwen uit in de samenwerking tussen Vincent en de selectie.
Met Vincent denken wij als vereniging dat de spelers zich verder kunnen ontwikkelen. Het goede voetbal, spelplezier en de resultaten van dit seizoen geven goede hoop.

Wij wensen Vincent met zijn staf en spelers heel veel succes en voetbalplezier.

 


Deel via: